Od ponad 20 lat udowadniamy Polakom, że najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa są istotnym wsparciem dla zapewnienia komfortu życia i poczucia pewności, gwarantującej spokój ducha. Wiedza praktyczna idąca w parze z doświadczeniem eksperckim pozwalają nam podpowiadać Państwu najlepsze rozwiązania, w 100% spełniające stawiane przed nami oczekiwania. Wierzymy, że dzięki oferowanemu przez nas wsparciu technicznemu jesteśmy w stanie dopasować konkretne środki pod każdego rodzaju problem.

 

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo klasyczne systemy bezpieczeństwa:

 

 

systemy_monitoringu.png

 

Systemy monitoringu

systemy_alarmowe.png

 

Systemy alarmowe

systemy_przeciwpozarowe.png

 

Systemy przeciwpożarowe

 

Tzw. telewizja przemysłowa coraz częściej pojawia się na prywatnych posesjach, w istotny sposób wpływając na poprawę bezpieczeństwa domowników. O ilości możliwych zastosowań powiedziano już prawie wszystko – uniwersalizm jest podstawową funkcjonalnością tego typu produktów.

 

Zbita szyba, wyciek gazu, dym w pomieszczeniu, zalanie? Odpowiednio skonfigurowany system alarmowy w porę powiadomi o każdej niepokojącej sytuacji, wysoka jakość produktu w tym wypadku to najlepszy wyznacznik skuteczności.

 

Ogień to jeden z najbardziej niebezpiecznych żywiołów, zagrażający często nie tylko mieniu, ale także życiu człowieka. Dobry system przeciwpożarowy daje przewagę w sytuacjach, gdy liczą się każda sekunda.

system_kontroli_dostepu.png

 

Systemy kontroli dostępu

systemy_depozytowe.png

 

Systemy depozytowe

 

Zapewnią ochronę przed każdym niepowołanym wtargnięciem na zabezpieczony teren. Kontrola dostępu jest świetnym uzupełnieniem dla zamontowanego monitoringu – dzięki niej to właściciel decyduje, kto, gdzie i w jakich okolicznościach może uzyskać uprawnienia umożliwiające wejście na dany teren.

 

Prowadzisz mały hotel lub masz styczność z dużą liczbą gości? Systemy depozytowe pozwalają na zabezpieczenie najcenniejszych „skarbów”, kluczy dla obiektów, itp. bez konieczności adaptacji dodatkowo izolowanych pod ten cel pomieszczeń.

 

 

 

 

 

A także elektronikę przyjazną nie tylko dla domu:

 

 

systemy_domofonowe.png

 

Systemy domofonowe

systemy_naglosnienia.png

 

Systemy nagłośnienia

systemy_sterowania_wjazdem.png

 

Systemy sterowania wjazdem

 

Możliwość identyfikacji gości, celu ich wizyty z otwieraniem przeszkód włącznie – domofony i wideodomofony są akcesorium nie tylko nowoczesnym, ale też niebywale przydatnym i funkcjonalnym w życiu każdego domownika

 

Własny system nagłaśniający umożliwiający nadawanie komunikatów, przywoływań, puszczanie muzyki to świetne rozwiązanie dedykowane dla dużych posesji, hoteli, domów wczasowych a także sklepów i biur.

 

Automatyka otwierająca bramę garażową w chwili obecnej straciła znamiona luksusu i jest już standardem – jej montaż daje wymierny efekt w postaci oszczędności czasu, wspomaga bezpieczeństwo oraz komfort każdego użytkownika.