Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej infolinii:

22 295 06 06

Dane adresowe - centrala
VOLTA Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 94
02-230 Warszawa
volta@volta.com.pl


Sekretariat
Grażyna Gembicka

tel.: 22 295 06 06
fax.: 22 572 90 30
e-mail: volta@volta.com.pl


NIP: 521-13-67-444
KRS: 0000023698
Regon: 010829096

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
w Warszawie, XX Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy 1 020 000, 00 zł

Numer rejestru BDO 000051577


PŁATNOŚCI:

Płatność w PLN (zł)
Numer rachunku (IBAN): PL 34 1140 1977 0000 2532 1500 1001
Płatność w EUR (euro)
Numer rachunku (IBAN): PL 76 1500 1197 1211 9006 4354 0000
Płatność w USD (dolar amerykański)
Numer rachunku (IBAN): PL 21 1500 1197 1211 9006 4367 0000

Dział Obsługi Klienta Warszawa

ul. Jutrzenki 94
02-230 Warszawa
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06

Anna Orlecka

Anna Orlecka
Kierownik
Sprzedaży Regionu Centralnego

tel: 725 230 600

e-mail:
a.orlecka@volta.com.pl

Mariusz Kornata

Mariusz Kornata
Specjalista
ds. Techniczno-Handlowych

tel: 22 572 90 24

e-mail:
m.kornata@volta.com.pl

Dawid Kaczmarzyk

Dawid Kaczmarzyk
Regionalny Przedstawieciel Handlowych

tel: 733 667 720

e-mail:
d.kaczmarzyk@volta.com.pl

Piotr Leleniak

Piotr Leleniak
Specjalista
ds. Techniczno-Handlowych

tel: 22 572 90 22

e-mail:
p.leleniak@volta.com.pl

Mateusz Łojko

Mateusz Łojko
Przedstawieciel Handlowy

tel: 609 103 029

e-mail:
m.lojko@volta.com.pl

Tomasz Pintara

Tomasz Pintara
Kierownik ds. Klientów Kluczowych

tel: 532 452 170

e-mail:
t.pintara@volta.com.pl




VOLTA Property Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 94
02-230 Warszawa

NIP: 522-30-72-387
KRS: 0000639404
Regon: 365505881

Oddział Bydgoszcz

ul. Łęczycka 49
85-737 Bydgoszcz
tel.: 52 515 60 31
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Dariusz Matjakowski

Dariusz Matjakowski
Kierownik Oddziału

tel.: 609 909 312

e-mail:
d.matjakowski@volta.com.pl

Jarosław Pietruszyński

Jarosław Pietruszyński
Specjalista
Techniczno-Handlowy

tel.: 52 515 60 31

e-mail:
j.pietruszynski@volta.com.pl

Oddział Gdańsk

ul. Piastowska 89
80-363 Gdańsk
tel.: 58 511 02 83
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Marcin Jaskólski

Marcin Jaskólski
Kierownik Oddziału Gdańsk

tel: 603 533 160

e-mail:
m.jaskolski@volta.com.pl

Patryk Baranowski
Konsultant
Techniczno-Handlowy

tel: 52 511 02 83

e-mail:
p.baranowski@volta.com.pl

Oddział Katowice

ul. M.Karłowicza 11-13
40-145 Katowice
tel.: 32 730 22 03
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Paweł Osadnik

Rafał Gowin
Kierownik Oddziału Katowice

tel. 501 311 302

e-mail:
r.gowin@volta.com.pl

Oddział Kraków

ul. Myślenicka 40
30-610 Kraków
tel.: 12 650 20 01
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Seweryn Miazga

Seweryn Miazga
Z-ca Kierownika Oddziału

tel.: 12 650 20 02

e-mail:
s.miazga@volta.com.pl

Jakub Radzik

Jakub Radzik
Konsultant
Techniczno-Handlowy

tel.: 12 650 20 02

e-mail:
j.radzik@volta.com.pl

Oddział Lublin

ul. Romanowskiego 23B/lok. 7
20-707 Lublin
tel.: 81 747 98 70
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Sylwester Janiak

Sylwester Janiak
Kierownik Sprzedaży Regionu Wschodniego

tel.: 501 311 366

e-mail:
s.janiak@volta.com.pl

Grzegorz Tychmanowicz

Grzegorz Tychmanowicz
Specjalista
Techniczno-Handlowy

tel.: 669 900 198

e-mail:
g.tychmanowicz@volta.com.pl

Oddział Łódź

ul. Senatorska 24/26
93-192 Łódź
tel.: 42 678 12 41 Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne i sprzedaż

Krzysztof Mastalerz

Krzysztof Mastalerz
Kierownik Oddziału Łódź

tel.: 603 444 262

e-mail:
k.mastalerz@volta.com.pl

Sebastian Pałgan

Sebastian Pałgan
Specjalista
Techniczno-Handlowy

tel.: 42 678 12 41

e-mail:
s.palgan@volta.com.pl

Oddział Poznań

ul. Głuchowska 1
60-101 Poznań
tel.: 61 830 64 14
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Maciej Kubiak

Maciej Kubiak
Dyrektor Sprzedaży Regionalnej - Region Zachód

tel.: 501 311 107

e-mail:
m.kubiak@volta.com.pl

Jacek Lange

Jacek Lange
Kierownik Oddziału Poznań

tel. 501 311 308

e-mail:
j.lange@volta.com.pl

Filip Górnik

Filip Górnik
Przedstawiciel Handlowy

tel. 530 019 894

e-mail:
f.gornik@volta.com.pl

Oddział Rzeszów

ul. Langiewicza 22B
35-085 Rzeszów
tel.: 17 865 45 87
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Krzysztof Sapa

Krzysztof Sapa
Kierownik Oddziału Rzeszów

tel.: 603 900 074

e-mail:
k.sapa@volta.com.pl

Miłosz Wiącek

Miłosz Wiącek
Konsultant Techniczno Handlowy

tel.: 607 177 760

e-mail:
m.wiacek@volta.com.pl

Oddział Szczecin

ul. Madalińskiego 8
70-101 Szczecin
tel.: 91 482 08 29
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Maciej Kubiak

Maciej Kubiak
Dyrektor Sprzedaży Regionalnej - Region Zachód

tel.: 501 311 107

e-mail:
m.kubiak@volta.com.pl

Radosław Drabarz

Radosław Drabarz
Kierownik Oddziału Szczecin

Tel.: 603 533 266

e-mail:
r.drabarz@volta.com.pl

Adrian Borowy

Adrian Borowy
Konsultant Techniczno Handlowy

Tel.: 91 482 08 29

e-mail:
a.borowy@volta.com.pl

Oddział Wrocław

ul. Inowrocławska 39c
53-649 Wrocław
tel.: 71 349 24 97
Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Marcin Zawadzki

Marcin Zawadzki
Kierownik Oddziału Wrocław

tel: 501 311 151

e-mail:
m.zawadzki@volta.com.pl

Mateusz Marczak

Mateusz Marczak
Specjalista
Techniczno-Handlowy

tel: 71 349 24 97

e-mail:
m.marczak@volta.com.pl

Krzysztof Ciba

Krzysztof Ciba
Konsultant Techniczno-Handlowy

tel: 71 349 24 97

e-mail:
k.ciba@volta.com.pl

Wsparcie Techniczne - 22 295 06 06

Jacek Baran

Jacek Baran
Starszy Specjalista ds. CSW/p>

tel: 22 572 90 43

e-mail:
j.baran@volta.com.pl

Kamil Nejman

Kamil Nejman
Młodszy kierownik ds. Produktu SSWIN

tel: 22 572 90 37

e-mail:
k.nejman@volta.com.pl

Jarosław Jakubczak

Jarosław Jakubczak
Młodszy Kierownik ds. Produktu TV-SAT

tel: 22 572 90 35

e-mail:
j.jakubczak@volta.com.pl

Paweł Kos

Paweł Kos
Starszy Specjalista ds. Technicznych

tel: 22 572 90 48

e-mail:
p.kos@volta.com.pl

Centra Kompetencyjne - 22 295 06 06


Krzysztof Sapa

Krzysztof Sapa
SSWIN + SSP

tel.: 17 865 45 87

e-mail:
k.sapa@volta.com.pl

Sebastian Pałgan

Sebastian Pałgan
CCTV

tel.: 42 678 12 41

e-mail:
mailto:s.palgan@volta.com.pl

Sylwester Janiak

Sylwester Janiak
SSP

tel.: 81 747 98 70

e-mail:
s.janiak@volta.com.pl

Krzysztof Mastalerz

Krzysztof Mastalerz
Kontrola Dostępu

tel.: 42 678 12 47

e-mail:
k.mastalerz@volta.com.pl

Sprzedaż Internetowa


Zapraszamy na nasz sklep www.ivolta.pl


Artur Talkowski

Artur Talkowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 295 06 25

e-mail:
a.talkowski@volta.com.pl

Aneta Kowalewska

Aneta Kowalewska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 295 06 13

e-mail:
a.kowalewska@volta.com.pl

Adam Stasiak

Adam Stasiak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 295 06 26

e-mail:
a.stasiak@volta.com.pl

Michał Liwoch

Michał Liwoch
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 295 06 14

e-mail:
m.liwoch@volta.com.pl

Yehor Boiko

Yehor Boiko
Specjalista ds. Eksportu

tel.: 22 295 90 68

e-mail:
y.boiko@volta.com.pl

Dział Sprzedaży Inwestycyjnej


Po szczegółowe informację zapraszamy na inwestycje.volta.com.pl



Dorota Galińska

Dagmara Świderska
Kierownik Działu Sprzedaży Inwestycyjnej

tel.: 501 311 306

e-mail:
d.swiderska@volta.com.pl

Andrzej Mąkal

Andrzej Mąkal
Kierownik ds. Obsługi Inwestycji

Tel.: 22 295 06 27

Tel.: 501 310 422

e-mail:
a.makal@volta.com.pl

Dział Wsparcia Technicznego Inwestycji


Po szczegółowe informację zapraszamy na inwestycje.volta.com.pl



Wojciech Dybczyński

Wojciech Dybczyński
Kierownik Działu Wsparcia Technicznego Inwestycji

tel.: 603 900 107

e-mail:
w.dybczynski@volta.com.pl

Oddział Białystok

Pracujemy pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00

Infolinia: 22 295 06 06


Wsparcie Techniczne

Łukasz Gryglas

Łukasz Gryglas
Kierownik Sprzedaży Regionu Centralnego

tel.: 785 730 300

e-mail: l.gryglas@volta.com.pl

Formularz kontaktowy