Firma VOLTA od ponad 20 lat stawia sobie za cel wprowadzanie na polski rynek nowatorskich rozwiązań z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń. Nadążając za potrzebami rynku oraz nowościami w ofertach producentów udało się nam wdrożyć z sukcesem tysiące nowych produktów wielu znanych i cenionych w branży producentów.

 

Nasza aktualna oferta obejmuje kilka tysięcy indeksów towarowych produkowanych przez kilkuset najpoważniejszych producentów z kraju i całego świata. Naszym celem jest aby oferta produktowa pozwoliła zaspokoić każde oczekiwania i potrzeby - projektanta, instalatora i ostatecznego użytkownika. Poniżej znajdą Państwo listę naszych największych dostawców i krótką charakterystykę ich oferty:

 

Optiva

Optiva Tytanium

Veko

 

Profesjonalne produkty z zakresu Telewizji Dozorowej pozwalające zrealizować każdą współczesną instalację. Obejmują – obiektywy, kamery stacjonarne i szybkoobrotowe, rejestratory cyfrowe, monitory, kamery i urządzenia IP, urządzenia do transmisji sygnału po skrętce oraz akcesoria montażowe jak obudowy i uchwyty. Na bazie urządzeń OPTIVA zostało zrealizowanych tysiące obiektów w kraju jak i za granicami Polski.

 

Sprawdź pełną ofertę »

 

Specjalna linia urządzeń CCTV dedykowana dla projektów i instalacji gdzie głównym wyznacznikiem jest jakość i funkcjonalność zastosowanych urządzeń. Obejmuje swoją ofertą zarówno standardowe produkty analogowe jak również systemy telewizji wysokiej rozdzielczości HD CCTV.

 

Sprawdź pełną ofertę »

 

Doskonały produkt na instalacjach do 16 kamer. Wysoki współczynnik jakości do ceny sprawia, że urządzenia z logo VEKO są niezwykle popularnym wyborem instalatorów. W ofercie znajdą Państwo kamery wewnętrzne i zewnętrzne, rejestratory oraz kamery szybkoobrotowe.

 

Sprawdź pełną ofertę »

 

 

Hikvision

Texecom

CREONE

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. jest jeden z światowych dostawców rozwiązań do monitoringwideo. Założona w 2001 roku firma Hikvision rosła bardzo szybko do osiągając 8000 zatrudnionych w 2013 roku w tym 2800 inżynierów. Posiadając największy w branży zespół inżynierów oraz otwartość na ciągłe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, aktualna oferta Hikvision obejmuje systemy analogowe CCTV, IPCCTV oraz HD-SDI, w tym rejestratory, kamery stacjonarne i obrotowe, enkodery wideo, oprogramowanie zarządzające oraz szeroki wybór akcesoriów. Produkty Hikvision znalazły szerokie uznanie dzięki połączeniu wysokiej jakości produktów, innowacyjnej technologii oraz przystępnej ceny, obecnie oferowane są w ponad 100 krajach na całym świecie.

 

Sprawdź pełną ofertę »

 

Jeden ze światowych liderów w zakresie urządzeń do systemów alarmowych. Firma z Wielkiej Brytanii o długoletnim i bogatym doświadczeniu produkcyjnym, oferująca doskonałej jakości czujniki PIR, dualne, z antymaskingiem, udarowe, dymu i temperatury. Texecom jest również producentem zaawansowanej serii central Premier. Dzięki swoim cechom i zaawansowanej funkcjonalności większość urządzeń posiada jeden z najwyższych stopni wg. Nowej normy PN-EN 50131 - Grade 3.

 

Sprawdź pełną ofertę »

Creone szwedzki producent elektronicznych systemów do zarządzania kluczami i depozytami. Elektroniczne systemy depozytowe firmy Creone od 1979 roku wspomagają pracę administratorów budynków, biur przepustek, wartowni, portierni, obiektów penitencjarnych, służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, ułatwiając i porządkując zarządzanie kluczami i wartościowymi przedmiotami na obiekcie. Są to systemy znane i cenione przez użytkowników, oferujące intuicyjną instalację i co ważne bardzo atrakcyjną cenę, spełniając przy tym wszystkie niezbędne funkcje współczesnego systemu depozytowego.

 

Sprawdź pełną ofertę »

 

Maximum

PCSC

ZAVIO

Izraelski producent specjalizujący się w czujnikach do zastosowań specjalnych. W ofercie znajdą Państwo doskonałe czujniki zewnętrzne, stłuczeniowe i dualne z antymaskingiem. Niewątpliwą zaletą urządzeń z logo Maximum są niespotykane u innych dostawców parametry i opcje użytkowe.

 

Sprawdź pełną ofertę »

Firma ze Stanów Zjednoczonych oferująca zaawansowane rozwiązania do budowy praktycznie nieograniczonych systemów kontroli dostępu. Producent o bogatym doświadczeniu w konstruowaniu niezawodnych i stabilnych kontrolerów oraz oprogramowania. Z pomocą ich urządzeń można zbudować system, który obsłuży dowolny rodzaj czytnika i sposób identyfikacji m.in. metody biometryczne. Bardzo elastyczne oprogramowanie oraz architektura kontrolerów zapewnia doskonałą platformę do integracji z innymi systemami bezpieczeństwa na obiekcie.

 

Sprawdź pełną ofertę »

Czołowy producent kamer IP z Tajwanu. Oferta produktowa obejmuje zarówno kamery o rozdzielczościach standardowych VGA jak również zaawansowane modele o rozdzielczościach powyżej 2Mpxl. Zaletą rozwiązań ZAVIO jest atrakcyjna cena, duży wybór modeli oraz doskonałe parametry optyczne. Od 2011 roku wszystkie produkty są kompatybilne ze standardem ONVIF.

 

Sprawdź pełną ofertę »

 

Seenergy

Bosch

Satel

Doświadczony i znany producent NVR-ów czyli rejestratorów sieciowych dla kamer IP. Oferuje całą rodzinę urządzeń obsługujących od 4 do 16 strumieni. Oprócz standardowej rejestracji obrazów i dźwięku z kamer, mogą one odgrywać rolę centrum zarządzania całą instalacją IP CCTV zarówno lokalną jak i rozległą. Od 2011 roku są kompatybilne ze standardem ONVIF.

 

Sprawdź pełną ofertę »

Światowy lider posiadający w swojej ofercie pełną gamę produktów z zakresu zabezpieczeń. Urządzenia tego producenta znajdują zastosowanie na dużych instalacjach, gdzie funkcjonalność, stabilność i niezawodność decydują o wyborze produktu. W ofercie znajdą Państwo – systemy CCTV (zarówno analogowej jak i IP), systemy alarmowe (czujki, centrale, akcesoria), systemy nagłośnieniowe (standardowe i DSO), systemy konferencyjne i tłumaczeń, systemy sygnalizacji pożaru, systemy kontroli dostępu i wiele innych.

 

Sprawdź pełną ofertę »

Polski producent, który od wielu lat z sukcesem wprowadza na rynek produkty dedykowane do budowy systemów alarmowych. Niekwestionowany lider w centralach alarmowych. Ma w swojej ofercie również czujki, akcesoria, sygnalizatory i wiele innych. Zaletą rozwiązań SATEL-a jest bogata oferta, atrakcyjna cena i ciekawy design. Praktycznie każdy produkt z oferty SATEL-a jest stale dostępny w salonach sprzedaży firmy VOLTA.

 

Sprawdź pełną ofertę »

 

Yotogi

AVS Electronic

Roger

Bogata oferta urządzeń do systemów alarmowych. Pod marką Yotogi znajdą Państwo sygnalizatory, czujki, radiolinie, przyciski napadowe/ewakuacyjne czyli typowe elementy do budowy systemów alarmowych, jak również elementy systemów kontroli dostępu - zwory i rygle elektromagnetyczne, przyciski wyjście i wiele innych produktów niezbędnych w instalacji systemu KD.

 

Sprawdź pełną ofertę »

Włoski producent o długoletniej tradycji i dużym doświadczeniu. Oferuje zaawansowane rozwiązania detekcyjne do ochrony zewnętrznej takie jak, bariery mikrofalowe o zasięgach do 200m lub precyzyjne detektory ruchu serii Spider. W ich portfolio znajdują się również rozwiązania bezprzewodowe pozwalające sprawnie zbudować solidne zabezpieczenie rozległych terenów zewnętrznych.

 

Sprawdź pełną ofertę »

Znany ceniony dostawca urządzeń z zakresu kontroli dostępu. Jego oferta obejmuje kontrolery, czyjniki, klawiatury szyfrowe, oprogramowanie do rozliczania czasu pracy i wiele innych. Urządzenia z logo ROGER są popularne wśród instalatorów i projektantów z uwagi na bardzo korzystny stosunek jakości do ceny przy zachowaniu doskanałej funkcjonalności.

 

Sprawdź pełną ofertę »