Siedziba firmy Volta Sp z o.o.

Rys. Siedziba firmy Volta Sp z o.o.
przy ul. Jutrzenki 94 w Warszawie.

Volta jest firmą o długiej historii, którą bardzo sobie cenimy i która jest źródłem naszych inspiracji i przekonań. Taki fundament umożliwił nam budowę zespołu, działającego zgodnie z naszymi wartościami, znajdującymi odzwierciedlenie w podejściu do naszych Partnerów oraz rozwiązań jakie im oferujemy.

 

Historia firmy Volta sięga do 1986 roku. Był to burzliwy okres przemian, w trakcie którego ludzie przedsiębiorczy mieli sposobność wykazać się determinacją i inicjatywą.

 

Firma posiada swoje korzenie w pasji do elektroniki jej założyciela - Janusza Olesiewicza, który rozpoczął swoją przygodę z przedsiębiorczością od działalności projektowej, produkcyjnej i instalacyjnej.

Prezes Olesiewicz Janusz przy pracy

Rys. Prezes Janusz Olesiewicz przy pracy. Lata osiemdziesiąte.

 

Chęć prezentacji oraz dostarczania nowości technicznych do naszego organizującego się pod ów czas kraju i wyjścia naprzeciw Instalatorom poszukującym nowych rozwiązań wpłynęła na przeistoczenie w firmę handlową. Bliskość realiów potrzeb rynku oraz funkcjonujących na nim ludzi, szczere zainteresowanie tematem oraz praktyczna wiedza techniczna to podwaliny działań firmy Volta.

Sygnalizator akustyczno-optyczny 1988r.

Kamera kompaktowa Optiva 2013r.

Rys. Sygnalizator akustyczno-optyczny 1988r.

Rys. Kamera kompaktowa Optiva 2013r.

 

Naszą wiedzę w zakresie potrzeb rynku widać w zaangażowaniu z jakim kształtujemy ofertę produktową. A zamiłowanie do techniki, ilustruje powołane przez nas Muzeum Technik Zabezpieczeń, do którego odwiedzenia serdecznie zapraszamy w naszej siedzibie.


Muzeum techniki zabezpieczeń

Rys. Jedna z ekspozycji w muzeum techniki zabezpieczeń.

 

Obecnie spółka Volta zarządzana jest przez zespół doświadczonych menedżerów, który rozwija tradycje i wartości firmy w nowych kierunkach i na nowych płaszczyznach działania.

 

Jedną z nadrzędnych wartości, którą się kierujemy jest otwarta współpraca i dążenie do porozumienia, albowiem to od niej zależy jak trwałe i wartościowe relacje wytworzą się między nami i naszymi partnerami.

 

Relacje z naszymi partnerami są przede wszystkim relacjami zawodowymi, a współpraca z nami, powinna być owocna. Dlatego też kolejną wartością jest obopólna korzyść.

Dyrekcja firmy Volta Sp z o.o.

Rys. Dyrekcja firmy Volta Sp z o.o.

 

Uważamy, że w biznesie jest to podstawa do dalszego rozwoju relacji i tak kształtujemy nasze działania i ofertę, aby nasi klienci mogli jak najlepiej na niej skorzystać. Wartość dla naszych partnerów dostarczamy poprzez rozwój. Wyraża się ona zarówno w sferze oferowanych produktów, kontaktach z naszymi klientami jak i w sposobie docierania i reagowania na ich potrzeby. Nasze wartości znajdują odzwierciedlenie w naszym działaniu oraz w tym jak jest ono dostrzegane i doceniane przez innych.

W związku ze swym technicznym rodowodem, Volta jest bardzo zorientowana na produkt. Nasze relacje z ponad 200 dostawcami, których poznaliśmy podróżując po wielu krajach pozwoliły na ułożenie wyjątkowej mozaiki produktów, które oferujemy naszym partnerom. Produkty te nierzadko nagradzane są wyróżnieniami oraz nagrodami „Polski Mistrz Techniki Alarmowej”. Techniczne umiejętności firmy Volta także zostały zauważone przez innych współtwórców naszej branży.

 

I Miejsce Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2001 I Miejsce Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2002 Nagroda z okazji 15-lecia Polskiej Izby Systemów Alarmowych I Miejsce Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2012 Nagroda Orła Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia w Polsce

I Miejsce Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2001

I Miejsce Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2002

Nagroda z okazji
15-lecia Polskiej Izby Systemów Alarmowych

I Miejsce Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2012

Nagroda Orła Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia w Polsce

 

Ceniąc bezpośrednią współpracę z naszymi Klientami jesteśmy blisko nich poprzez sieć własnych oddziałów oraz wyselekcjonowaną grupę wspólpracujących dystrybutorów.

 

Rozwijamy się i stale uczymy. Wdrażamy nowe urządzenia, opracowujemy i konsultujemy rozwiązania projektowe zarówno te duże, jak i te małe. Wspieramy naszych partnerów w ich codziennej pracy wiedzą techniczną pozyskaną z wykonanych tysięcy wdrożeń na przestrzeni kilkudziesięciu lat naszej działalności.

Poprzez prowadzenie doradztwa technicznego oraz szkoleń, chętnie dzielimy się naszą wiedzą, którą zebraliśmy na przestrzeni lat. A nasze zaangażowanie i sprawność w biznesie została dostrzeżona i uhonorowana wielokrotnie wręczanym tytułem „Gazeli Biznesu”.

 

 

Gazela Biznesu 2007 Gazela Biznesu 2008 Gazela Biznesu 2009

Gazela Biznesu 2007

Gazela Biznesu 2008

Gazela Biznesu 2009

 

Niezależnie od tego czy jesteś instalatorem, czy projektantem, czy dystrybutorem - jeżeli cenisz nowe rozwiązania oraz chcesz współpracować z grupą ludzi, która lubi zbierać wiedzę oraz dzielić się nią dla obopólnego rozwoju, jesteśmy pewni, że znajdziemy nić porozumienia. Jeżeli jeszcze z nami nie wspólpracujesz, z chęcią powitamy Cię w gronie naszych partnerów i podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem.