Ponownie zostaliśmy Gazelą Biznesu!

Data dodania: 2021-01-29 09:01:00

Nowy rok rozpoczął się dla nas od wspaniałej wiadomości, którą chcemy się z Wami podzielić. Miło nam poinformować, że firma Volta ponownie znalazła się w gronie laureatów kolejnej XX edycji rankingu “Gazele Biznesu”. Zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku sporządza nieprzerwanie od 2000 roku dziennik “Puls Biznesu”, a przynależność do tej prestiżowej grupy niewątpliwie jest dużym sukcesem i motywacją do dalszego rozwoju.

Dlaczego to wyróżnienie jest takie istotne?

“Gazele Biznesu” to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce, a Volta ma zaszczyt gościć w nim już trzeci raz. O przyznaniu miejsca w tym gronie decydują wyłącznie wyniki finansowe i zyskowność przedsiębiorstwa na przestrzeni 3 ostatnich lat. Tytuł ten jest zatem znakiem rozpoznawczym firm dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją.

Chcemy serdecznie podziękować naszym Klientom i Partnerom - Wasze wsparcie sprawia, że cały czas się rozwijamy i motywuje nas do podejmowania nowych wyzwań. Dziękujemy również całemu zespołowi Volty - Wasza ciężka praca i zaangażowanie to kluczowe czynniki, dzięki którym udaje nam się osiągać świetne wyniki finansowe. Pomimo tego, że 2020 rok był wyjątkowo trudnym okresem dla wszystkich, cieszymy się, że zakończyliśmy go bez strat i z optymizmem patrzymy w przyszłość!