test alt obrazka

Dane adresowe - Centrala

 

 

VOLTA Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 94

02-230 Warszawa

 

NIP: 521-13-67-444
KRS: 0000023698

Regon: 010829096
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał Zakładowy 1 020 000, 00 zł

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania

z naszej infolinii:

 

22 295 06 06

 

 

Sekretariat

 

Grażyna Gembicka

 

tel.: 22 572 90 20

fax.: 22 572 90 30

e-mail: volta@volta.com.pl

 


Oddział Warszawa

Szponder.png

Kierownik Sprzedaży w Regionie Centalnym

 

Anna Szponder

e-mail: a.szponder@volta.com.pl

nr kontaktowy:

725 230 600

Paweł Kos

Specjalista ds. Techniczno
-Handlowych

 

Piotr Leleniak

e-mail:

p.leleniak@volta.com.pl

nr kontaktowy:

22 572 90 22

Mariusz Kornata

Konsultant ds. Techniczno-Handlowych

 

Mariusz Kornata

e-mail:

m.kornata@volta.com.pl

nr kontaktowy:

22 572 90 24

 


 

 

Dawid Kaczmarzyk

Przedstawiciel Handlowy

 

Dawid Kaczmarzyk

e-mail:

d.kaczmarzyk@volta.com.pl

nr kontaktowy:

733 667 720


Wsparcie techniczne

Baran_zt.jpg

Starszy Specjalista ds. CSW

 

Jacek Baran

e-mail: j.baran@volta.com.pl

nr kontaktowy:

22 572 90 43

Anton Samborskyi

Młodszy Kierownik ds. Produktu TV-SAT

 

Jarosław Jakubczak

e-mail:

j.jakubczak@volta.com.pl

nr kontaktowy:

22 572 90 35

Baran_zt.jpg

Starszy Specjalista ds. Technicznych

 

Paweł Kos

e-mail: p.kos@volta.com.pl

nr kontaktowy:

22 572 90 48


Młodszy kierownik ds. Produktu SSWIN


Kamil Nejman

e-mail:

k.nejman@volta.com.pl

nr kontaktowy:

22 572 90 37


Specjalista ds. Technicznych

 

Kacper Urbaczewski

e-mail:

k.urbaczewski@volta.com.pl

nr kontaktowy:

22 572 90 44