Centrala w Warszawie - Volta Sp z o.o.

test alt obrazka

Dane adresowe - Centrala

 

 

VOLTA Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 94

02-230 Warszawa

 

NIP: 521-13-67-444
KRS: 0000023698

Regon: 010829096
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał Zakładowy 1 020 000, 00 zł

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania

z naszej infolinii:

 

22 295 06 06

 

 

Sekretariat

 

Grażyna Gembicka

 

tel.: 22 572 90 20

fax.: 22 572 90 30

e-mail: volta@volta.com.pl

 


Oddział Warszawa

Szponder.png

Kierownik Sprzedaży w Regionie Centalnym

 

Anna Szponder

e-mail: a.szponder@volta.com.pl

nr kontaktowy:

725 230 600

Paweł Kos

Specjalista ds. Techniczno
-Handlowych

 

Paweł Kos

e-mail:

p.kos@volta.com.pl

Mariusz Kornata

Konsultant ds. Techniczno-Handlowych

 

Mariusz Kornata

e-mail:

m.kornata@volta.com.pl

 


 

 

Dawid Kaczmarzyk

Przedstawiciel Handlowy

 

Dawid Kaczmarzyk

e-mail:

d.kaczmarzyk@volta.com.pl

nr kontaktowy:

733 667 720

Łukasz Wzorek

Przedstawiciel Handlowy

 

Maciej Młochowski

e-mail: m.mlochowski@volta.com.pl

nr kontaktowy:

609 909 318

Wsparcie techniczne

Michalski_zt.jpg

Kontrola Dostępu

Depozytory Kluczy

 

Grzegorz Michalski

e-mail: g.michalski@volta.com.pl

Anton Samborskyi

Telewizja Dozorowa Cyfrowa IP

 

Anton Samborskyi

e-mail:

a.samborskyi@volta.com.pl

Baran_zt.jpg

Telewizja Dozorowa Analogowa

 

Jacek Baran

e-mail: j.baran@volta.com.pl


Systemy Alarmowe


Kamil Nejman

e-mail:

k.nejman@volta.com.pl


Systemy Pożarowe

 

Łukasz Jagiełło

e-mail:

l.jagiello@volta.com.pl