test alt obrazka

Dane adresowe - centrala

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii:

 

22 295 06 06

 

VOLTA Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 94

02-230 Warszawa

 

NIP: 521-13-67-444
KRS: 0000023698

Regon: 010829096
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie
XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał Zakładowy 1 020 000, 00 zł

Sekretariat

 

tel.: 22 572 90 20

fax.: 22 572 90 30

e-mail: volta@volta.com.pl

Aleksandra Borkowska

Borkowska_zt.jpg

Oddział Warszawa

Szponder.png

Kierownik Działu Obsługi Klienta

 

Anna Szponder

e-mail: a.szponder@volta.com.pl

Paweł Kos

Specjalista ds. Techniczno
-Handlowy

 

Paweł Kos

e-mail:p.kos@volta.com.pl

Łukasz Wzorek

Specjalista ds.
Techniczno
-Handlowy

 

Łukasz Wieczorek

e-mail: l.wieczorek@volta.com.pl

Gryglas_zt.jpg

 

Konsultant ds. Techniczno
-Handlowy

 

Mariusz Kornata

e-mail: m.kornata@volta.com.pl


 



 

Gryglas_zt.jpg

 

Kierownik Sprzedaży Regionalnej - Region Centralny

 

Łukasz Gryglas

e-mail: l.gryglas@volta.com.pl

Łukasz Wzorek

Przedstawiciel Handlowy

 

Krzysztof Ambrożko

e-mail: k.ambrozko@volta.com.pl

 


 

Wsparcie techniczne

Michalski_zt.jpg

Kontrola Dostępu

Depozytory Kluczy

 

Grzegorz Michalski

e-mail: g.michalski@volta.com.pl

Kowalczyk_Michal_zt.jpg

Telewizja Dozorowa Cyfrowa IP

 

Michał Kowalczyk

e-mail:michal.kowalczyk@volta.com.pl

Baran_zt.jpg

Telewizja Dozorowa Analogowa

 

Jacek Baran

e-mail: j.baran@volta.com.pl

Michalski_zt.jpg

Telewizja Dozorowa Cyfrowa IP

 

Anton Samborskyi

e-mail:a.samborskyi@volta.com.pl

Kowalczyk_Michal_zt.jpg

Systemy AlarmoweNagłośnienieSystemy Sygnalizacji Pożaru

 

Wojciech Dybczyński

e-mail:w.dybczynski@volta.com.pl