CREONE - inteligentne systemy depozytowe

Data dodania: 2013-10-07 21:10:00

Mamy ogromna przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do oferty firmy VOLTA inetligentnych systemów depozytowych szewedzkiej firmy CREONE.

Creone

Oferta CREONE obejmuje kilka grup produktowych na które składają się:

1. Systemy KEYRACK
Nowatorskie, atrakcyjne cenowo depozytorów szynowych do przechowywania i zarządzania kluczami. Umożliwia obsługę do 924 kluczy lub zestawów kluczy.

szafa_na_klucze.png pokoj_na_klucze.png

2. System KEYBOX
Rodzina szafkowych depozytorów kluczowych oraz skrytkowych. Obejmuje zarówno autonomiczne, standardowe zestawy jak również układy systemowe z możliwością dowolnej konfiguracji i rozbudowy. W ofercie KEYBOX są dostępne zarówno niewielkie szafki depozytowe od 16 kluczy lub 6 skrytek jak również duże zestawy do kilku tysięcy kluczy lub 192 skrytek.

keybox.png  keybox2.png  keybox3.png 

3. System VALUEBOX
Kolejna rodzina oparta na depozytorach skrytkowych. Obejmuje małe szafki dwuskrytkowe jak również duże zestawy obsługujące 96 skrytek. W ofercie są dostępne małe skrytki dedykowane do przechowywania małych przedmiotów, takich jak klucze czy telefony komórkowe. Jak również duże skrytki w których można bez problemu umieścić latop lub rzutnik.

 szafka2.png  szafa.png

Oprogramowanie KEYWIN
CREONE przygotowało dwie wersje oprogramowanie zarządzającego i konfigurującego ich systemy depozytowe.
- KEYWIN Light

Wersja podstawowa służąca do konfiguracji, zarządzania oraz przygotowywania raportów. Dedykowana do małych, autonomicznych instalacji. Obsługa odbywa się w trybie off-line z wykorzystaniem pamięci przenośnej typu USB.

program.png komputer.png

- KEYWIN5
Pełna wersja oprogramowania, zapewnia pełen dozór i konfigurację szafek depozytowych w trybie on-line z wykorzystaniem sieci komputerowej TCP/IP. W bardzo przejrzysty sposób umożliwa sprawną konfigurację systemu, dodawanie/usuwanie użytkowników, ustalanie harmonogramów oraz przydziału uprawnień do danego klucza.
Wyposażona jest w ciekawie zorganizowany moduł do tworzenia i eksportowania raportów np. w formie arkuszy EXCEL-a. Z pomocą okna alarmowania Operator będzie bardzo sprawnie i szybko poinformowany o nieprawidłowych zdarzeniach w systemie. Przykładowo o próbie pobrania nieprawidłowego klucza lub siłowym otwierciu szafki.

tabelki.png tab_klucz.png pliki.png