Fotorelacja Hikvsion Roadshow, jesień 2017, Warszawa

Data dodania: 2017-09-06 15:09:00

AZV

Rozpoczęliśmy w ramach Akademii Zabezpieczeń Volta cykl szkoleń, które organizujemy razem z firmą HIKVISION. Roadshow HIKVISION Jesień 2017 – Sztuczna inteligencja w CCTV zaczęliśmy prezentacją w Warszawie, 6 września. Eksperci z HIKVISION zaprezentowali najnowsze rozwiązania. Można było zobaczyć jak działają produkty z aktualnej oferty produktowej. Bardzo ciekawe były elementy zaawansowanej analizy wideo, których funkcjonalności opierają się na algorytmach AI (Sztucznej Inteligencji).

Zaprezentowano:

- rozwiązania telewizji Turbo HD 4.0,
- Easy IP Lite oraz 3.0,
- Hikvision seria PRO,
- możliwości DarkFighterX,
- termowizję,
- serię PanoVu,
- platformę do zarządzania HikCentral.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz sztucznej inteligencji w kamerach CCTV – DeepInView oraz sztucznej inteligencji w rejestratorach – DeepInMind. Jak zwykle mieliśmy możliwość porozmawiania z naszymi klientami. Dyskutowaliśmy o najnowszych trendach. Obecność ekspertów HIKVISION dodatkowo wzbogaciła merytoryczną dyskusję z instalatorami na temat nowych trendów i kierunków na polskim rynku systemów zabezpieczeń.

Dla osób, które nie mogły uczestniczyć w tej edycji mamy dobrą wiadomość. Już 15 września szkolenie przeprowadzimy wraz z ekspertami HIKVISION w Gdańsku.

Zapraszamy do zakładki „Szkolenia” na www.ivolta.pl, gdzie znajdą Państwo to i wiele innych ciekawych szkoleń.