Volta na Warsaw Security Summit

Data dodania: 2017-06-13 09:06:00

W dniu 9 czerwca 2017 roku odbyła się Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Warsaw Security Summit organizowana przez Wydawnictwo A&S Polska.

Całość została przygotowana w salach prezentacyjnych hotelu Westin w Warszawie.Impreza określona jako Spotkanie Liderów rynku Security zgromadziła liczne grono fachowców branżowych:

 • – menedżerów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo,
 • – specjalistów ds. zabezpieczeń w obiektach,
 • – przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej,
 • – przedstawicieli świata nauki,
 • – użytkowników końcowych produktów i systemów security,
 • – przedstawicieli firm branży security.​
 • Główni sponsorzy wydarzenia firmy: HIKVISION, DAHUA, AXIS, HANWHA TECHWIN oraz ORANGE poprowadzili główne prezentacje pokazując wiele ciekawych i nowatorskich rozwiązań, takich jak systemy sztucznej inteligencji Deep Learning, kamery analogowe w rozdzielczościach 4k czy rozwiązania softwarowe służące do integracji systemów. W kuluarach można było spotkać się z przedstawicielami producentów, potestować sprzęt na ich stoiskach lub po prostu podyskutować o problemach w branży Security.

  Każdy z modułów prezentacyjnych był kończony panelem dyskusyjnym, gdzie zaproszone osoby (m.in. nasz kolega z firmy p. Maciej Grzondkowski) odpowiadały na ciekawe pytania p. Mariusza Kucharskiego z A&S Polska. Prowadzącym całą konferencję był znany z telewizji p. Maciej Orłoś, który swoim humorem dodatkowo ubarwił imprezę. Organizator zarejestrował ostatecznie ponad 300 gości, co było dawno nie pobitym frekwencyjnym rekordem dla tego typu spotkań. Spotkanie trwało do późnych godzin popołudniowych i na koniec wszyscy uczestnicy wspólnym głosem odpowiedzieli, aby więcej takich imprez!

  ​Więcej na temat spotkania pod linkiem: event.warsawsecuritysummit.eu

   

  Warsaw_summit_security
  Warsaw_summit_security
  Warsaw_summit_3.jpg
  Warsaw_summit_4
  Warsaw_summit_5.jpg